Trapmine Zero-Day
Protection_

Zero-Day Protection Nedir?

Trapmine, yeni nesil bir uç nokta güvenliği çözümüdür. TRAPMINE, diğer geleneksel güvenlik çözümleri gibi imza ve sandbox tabanlı bir çözüm değildir. Tamamen CPU tabanlı yöntemler izleyerek atak tekniklerini engelleyen, imza ve güncelleştirme gerektirmeyen , sistem performansını etkisi olmayan lightweight bir güvenlik çözümüdür.

Trapmine Zero-Day Protection_
Gais Security
Trapmine teknik
özellikleri_
Gerçek zamanlı sorgu

Uç noktalarınıza basit sorular sorarak gizli tehditleri keşfedin.

Olay yanıtı

Adli eserleri uzaktan toplayın ve saldırılara daha hızlı yanıt verin.

Yapay zeka

TRAPMINE’ın güvenilir ve kanıtlanmış makine öğrenimi destekli kötü amaçlı yazılım algılama teknolojisidir.

Uç nokta güvenliği_

Antivirüs ve diğer geleneksel güvenlik çözümleri, artık kurumları günümüzün modern siber tehdit aktörlerinin saldırılarına karşı korumada etkili değil. Geleneksel antivirüs (AV), saldırganlar için bir güvenlik çözümünden çok bir saldırı vektörüdür. TRAPMINE, kötü amaçlı yazılım tespiti ve hem bilinen hem de bilinmeyen tehditlere karşı istismar önlemenin birleşimidir. TRAPMINE, geleneksel güvenlik çözümlerinin durduramadığı saldırılara karşı çoklu vektör koruması sağlar!

thumb
thumb
thumb
Tehdit avlama ve
olay müdahale_

SOC ekipleri, olay müdahale ve tehdit avlama yeteneklerine sahip olmalıdır. Olay tepkisine gelince, kötü adamlara karşı yakın bir yarış. Olay Müdahale (IR) ekipleri, araştırma süresini kısaltan bir çözüme ihtiyaç duyar. Uç noktaları uzaktan araştırmak, adli yapıları toplamak ve bunları düzeltmek için kullanımı kolay, hızlı ve ölçeklenebilir bir ürüne ihtiyaçları var. TRAPMINE ürünleri tüm bu ihtiyaçları karşılayabilir!

Kötüye kullanım ve
fidye yazılımını önleme_

Fidye yazılımı, kendini bir bilgisayara gizlice yükleyen ve kullanıcıların sistemlerine ve verilerine erişmesini önlemek için arka planda çalışan bir tür kötü amaçlı yazılımdır. Bulaşmadan sonra kullanıcının sistemini ve dosyalarını şifreler, dosyayı şifresini çözmek için fidye ödemesi yapması konusunda kullanıcıyı uyarır. Ayrıca, şifre çözme anahtarının belirli bir süre sonra silineceği konusunda kullanıcıları uyarabilir. TRAPMINE, her tür fidye yazılımı saldırılarına karşı tam koruma sağlar.

Diğer çözüm ortakları_

Dünya çapında global markalara ileri teknoloji ürünlerimizi ve servislerimizi sunuyoruz.