Binalyze

Binalyze

Olay Müdahalesi için Hepsi Bir Arada Kanıt Toplayıcı

Olay müdahalesi IR takımları için zor ve maliyetli bir iştir, ancak IREC ile tek bir fare tıklaması kadar kolaydır. Hepsi bir arada kanıt toplayıcı IREC, yalnızca göz açıp kapayıncaya kadar, canlı bir sistemden kritik kanıtları toplamayı otomatik hale getirir.

Hızlı & Kullanışlı
Hızlı & Kullanışlı

Tüm kritik verileri tek tıklamayla otomatik olarak toplayan IREC, olay müdahale yeteneklerini artırır ve size şimdiye kadarki en hızlı olay müdahale hizmetini sağlar.

Kolay & Kullanıcı Dostu
Kolay & Kullanıcı Dostu

Olay müdahalesi daha önce hiç bu kadar kolay olmamıştı. Herhangi bir kuruluma ihtiyaç duymadan tek yapmanız gereken IREC’i çalıştırmak, ve tek bir tıklamayla sizin için oluşturulan HTML raporunu okumaktır.

Hepsi Bir Arada & Yetenekli
Hepsi Bir Arada & Yetenekli

IREC, delilleri toplar ve delilleri koruyarak siber güvenlik ve adli bilişim ihtiyaçlarını karşılar.

Tonlarca Kanıt
Tonlarca Kanıt

IREC , tek tıklamayla tüm kritik verileri otomatik olarak toplayarak olay müdahale becerilerini en üst düzeye çıkarır ve şimdiye kadarki en hızlı olay müdahale hizmetini sağlar.

özellikler

Binalyze Irec Tactical Özellikleri

Olay müdahalesi IR takımları için zor ve maliyetli bir iştir, ancak IREC ile tek bir fare tıklaması kadar kolaydır. Hepsi bir arada kanıt toplayıcı IREC, yalnızca göz açıp kapayıncaya kadar, canlı bir sistemden kritik kanıtları toplamayı otomatik hale getirir. Artık meşhur samanlıkta iğne aramak için değerli zamanınızı kaybetmenize gerek yok.

IREC, gerekli tüm ipuçlarını sunarak olayın yanıtlama süresini dakikalara indirir ve etkinliğini arttırır. Ek olarak, delilleri toplayarak ve koruyarak, aynı zamanda siber güvenlik ve dijital adli tıp gereksinimlerini de karşılar.

Bize Ulaşın!