Binalyze

Binalyze

Olay Yanıtı için Hepsi Bir Arada Kanıt Toplayıcı

Olaylara Müdahale, IR ekipleri için zor ve maliyetli bir iştir, ancak IREC ile tek bir fare tıklaması kadar kolaydır. Hepsi bir arada kanıt toplayıcı IREC, göz açıp kapayıncaya kadar, canlı bir sistemden kritik verilerin toplanmasını otomatikleştirir.

Hızlı ve Kullanışlı
Hızlı ve Kullanışlı

Tüm kritik verileri tek bir tıklama ile otomatik olarak toplayan, olay müdahale yeteneklerini artıran ve size şimdiye kadarki en hızlı olay müdahale hizmetini veren IREC.

Kolay ve Kullanıcı Dostu
Kolay ve Kullanıcı Dostu

Olaya müdahale, daha önce hiç bu kadar kolay olmamıştı. Tek yapmanız gereken herhangi bir ek kuruluma ihtiyaç duymadan IREC’i çalıştırmak ve sizin için oluşturulan HTML raporunu tek bir tıklama ile okumaktır.

Hepsi Bir Arada ve Yetenekli
Hepsi Bir Arada ve Yetenekli

IREC, kanıtları toplar ve onları koruyarak siber güvenlik ve adli bilişim ihtiyaçlarını karşılar.

Tonlarca Kanıt
Tonlarca Kanıt

IREC, tüm kritik verileri otomatik olarak toplayarak olay müdahale yeteneklerini en üst düzeye çıkarır ve şimdiye kadarki en hızlı olay müdahale hizmetini sağlar.

Özellikler

Binalyze Irec Taktik Özellikleri

Olaylara Müdahale, IR ekipleri için zor ve maliyetli bir iştir, ancak IREC ile tek bir fare tıklaması kadar kolaydır. Hepsi bir arada kanıt toplayıcı IRES, göz açıp kapayıncaya kadar, canlı bir sistemden kritik verileri toplamayı otomatikleştirir. Samanlıkta iğne arayan o ünlü için değerli zamanınızı kaybetmenize gerek yok./p>

IREC, olay yanıt süresini dakikalara indirir ve gerekli tüm ipuçlarını sunarak etkinliğini artırır. Ayrıca kanıt toplayarak ve koruyarak siber güvenlik ve adli bilişim ihtiyaçlarını da karşılar.

Bize Ulaşın!