Kusursuz
siber güvenlik_
Gais Security, güvenlik açıklarının tespit edilmesi ve bu konuda alınacak önlemlerde danışman ekibimiz ile yanınızda.
Gais Siber Güvenlik Teknolojileri, Türkiye’de ve globalde bilişim sistemlerinde birbirini tamamlaması gereken gizlilik, bütünlük ve erişilebilirlik alanlarında kendini kanıtlamış yetkin kadrosuyla 2017 yılında kurulmuştur ve her geçen gün de yetkin ekibini genişletmektedir.
Sektörde tanınan uzmanlardan oluşan Gais Siber Güvenlik Teknolojileri ekipleri Red Team, Blue Team ve Purple Team’den oluşmaktadır. Bütün takımlar, sistemlere üçüncü şahıs bakış açısıyla yaklaşıp hem pro-aktif ofansif hem de pro-aktif defansif çözümler üretip, sistemlerin güvenliğini, bütünleşik ve 7/24 sürekli destek olarak sağlamayı hedeflemektedir.
Sektörde
Gais security_
Neden Gais Siber Güvenlik Teknolojileri?

Pazarda en dinamik kadroya sahip firmalardan biri olan Gais Siber Güvenlik Teknolojileri olarak pratik, hızlı ve kalıcı çözümler üretmekteyiz. Siber Güvenlik alanıyla sadece bilgisayarla ilgilenerek değil, internet ile buluşan bütün bilişim sistemlerini mercek altına alarak yakından ilgileniyoruz.

Misyonumuz_
Alanlarında uzman kişilerden oluşan ekiplerimiz şartlar gözetmeksizin güvenlik gereksinimlerini bir bütün olarak sağlamayı hedefler.
Vizyonumuz_
Yerel kaynakları etkin kullanarak yeni ve alternatif siber güvenlik çözümlerini ülkemize ve dünyaya kazandırmak, siber güvenlik alanında global sahada tanınan bir firma olmaktır.
Kusursuz siber güvenlik_
Kurumsal dosyalar_
Gais Siber Güvenlik firmasına ait kurumsal kimlik ve sunum dosyalarını aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.
Sunum dosyaları_
Detaylı bilgi için;
info@gaissecurity.com

Siber güvenlik bültenlerinden haberdar olun_

İstanbul
Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. No: 62A – JUSTWork Ofis Kampüsü Ümraniye / İstanbul
Tel: +90 216 999 4247