Screen Recorder

karmasis

Infraskope Screen Recorder

Bilgisayarlarınızda yapılan her hareketi video formatında kayıt altına alır. Bu işlemleri gerçek zamanlı veya geriye dönük olarak izlemenize olanak sağlar.

Kritik Sunucu Ve İş İstasyonları Sürekli Denetlenir
Kritik Sunucu Ve İş İstasyonları Sürekli Denetlenir

Kritik verilerin bulunduğu sistemlerde yapılan işlemlerin takibi güvenlik ve iş sürekliliği açısından son derece önemlidir. Infraskope Screen Recorder ile sistem yöneticileri (local/RDP) ve uzaktan destek (RDP) veren firma elemanlarının ilgili sistemlerde ne yaptığını takip edebilmek mümkün hale gelmektedir.

Kullanıcı Bazında Kayıt
Kullanıcı Bazında Kayıt

Infraskope Screen Recorder ile belirli kullanıcıların oturumlarını takip altına alabilirsiniz. Bu sayede uzaktan destek veren firma elemanlarını hangi sisteme bağlanırsa bağlansın kayıt altına alabilirsiniz.

Anahtar Kelime Takibi
Anahtar Kelime Takibi

Oturumlar içinde belirli anahtar kelimeler geçtiğinde Infraskope Screen Recorder otomatik olarak uyarı üretebilir. Bu özellik sayesinde @hotmail.com, @gmail.com, bomba, “rakip firma” gibi kelimeleri otomatik olarak takip altına alabilirsiniz.

Kurumsal Hafıza Becerisi
Kurumsal Hafıza Becerisi

Infraskope Screen Recorder olaylara müdahale sırasında ne tür işlemler yapıldığını kayıt altına almak için de kullanılabilir. Bu sayede bir tür video eğitim kütüphanesi oluşturabilirsiniz.

özellikler

Infraskope Screen Recorder Özellikleri

Kritik sunucu veya iş istasyonlarında gerçekleşen işlemleri merkezi olarak kaydetmenizi sağlar. Uzaktan destek veren firmalar veya firma/kurumda çalışan "outsourced" personelin yaptığı işlemleri denetlemenize yardımcı olur.

Infraskope Screen Recorder C++ ile geliştirilmiştir. Bu sayede işlemci ve bellek tüketimi son derece düşüktür. Normal bir oturum sırasında CPU kullanımı ivarında gerçekleşir.

Bize Ulaşın!